معرفی شرکت

معرفی شرکت:

شرکت رائیکا راه گستر از سال 1389 در زمینه تولید و توزیع انواع قیرهای امولسیونی در سراسر کشور شروع به فعالیت نموده و در ادامه موفق به صادرات انواع امولسیون به کشورهای عراق، تانزانیا، ارمنستان و ترکمنستان گردیده است. همچنین شرکت رائیکاه راه گستر به عنوان نماینده انحصاری اولین امولسیفایر ها، افزودنی های قیر و آسفالت داخلی ساخت نخبگان شرکت بنیان نوین شیمی پارس خدمتگزار جامعه راهسازی ایران می باشد. طی 9 سال گذشته بالغ بر 700 تن از این مواد اولیه و افزودنی ها در اختیار مصرف کنندگان قرار گرفته و به کشورهای عراق، ارمنستان و روسیه صادر گردیده است. به منظور ارائه خدمات با کیفیت بهتر و سطحی گسترده تر به مشتریان محترم ، این شرکت در سال 1398، طی احداث واحد جدید تولیدی با جدیدترین ماشین آلات و پرسنل مجرب تولید تخصصی انواع قیرهای محلول (MC) و امولسیونی را به فعالیتهای خویش افزود.

همچنین آزمایشگاه کنترل کیفیت شرکت رائیکا راه گستر به منظور بررسی کیفیت محصولات و انجام کلیه آزمایش های مربوط به قیرهای محلولی و امولسیونی مطابق استانداردهای موجود تاسیس گردیده است.

شرح کامل واحد تولید قیر امولسیونی و محلولی شرکت رائیکا راه گستر:

واحد تولید قیر امولسیونی و محلولی شرکت رائیکا راه گستر به ترتیب با ظرفیت 15 و 10 تن در ساعت توانایی تولید گریدهای مختلف قیرهای امولسیونی و محلولی را دارا می باشد. این واحد شامل :

الف: دو مخزن 50 تنی ذخیره قیر

ب: دو مخزن 30 تنی ذخیره آب

ج: یک مخزن 30 تنی ذخیره نفت (حلال)

د: دو مخزن 30 و 50 تنی ذخیره قیر امولسیونی

ه: دو مخزن 30 و 50 تنی ذخیره قیر محلولی

و: سیستم گرمایش به وسیله روغن داغ برای گرم نگه داشتن قیر، قیر امولسیون و قیر محلولی

ز: سیستم سختی گیر آب با دبی m3/h 8

ح: دستگاه تولید قیر امولسیون دارای آسیاب Supraton  با دور rpm 5000